Компанія

ТзОВ “Металопластик”

ТзОВ «Металопластик» — виробник, основним видом діяльності є виготовлення поліетиленової, паперопової упаковки, одноразової посуди, пластикової тари.

Компанія була заснована в 1991 році у Львові. На ринку виробництва поліетиленової та паперової продукції працюємо понад 15 років. За цей час ми зарекомендували себе надійним та відповідальним партнером. Ми вважаємо, що найголовнішою задачею будь якого підприємства є задоволені клієнти. Кожному ми допоможемо знайти саме те, що цікавить його.

Ми можемо запропонувати вам різноманітну упаковку, яку ви можете використати для пакування харчових та нехарчових продуктів. Сьогодні упаковка — це невідємна частина життя. Пакети широко використовуються майже в усіх галузях народного господарства, а також для реклами. Ми пропонуємо як серійну продукцію так і пакети з фірмовим логотипом а також різні види плівок, в тому числі і термозбіжну. Також, по бажанню клієнта, ми використовуємо біорозкладні добавки, що допомагає зберегти навколишнє середовище.

Поліетиленова продукція розкладається більше ста років, і ми згідні, що це не можна залишати без уваги. І якщо раніше єдиним варіантом було відмовитись від користування поліетилена, то зараз ми маємо сучасну альтернативу - оксі-біорозкладні додатки. При їх розкладанні не виділяється газ метан, вони не значно здорожчують готовый продукт та розкладаються під впливом світла, кисню та води за 1-3 роки.